Barion Pixel

Vendégkönyv

A bejegyzés írásához be kell jelentkeznie!

Regisztráció
zsolt zsolt írta ekkor 2011.09.23. 22:45
Tisztelt Farkas ÚR.Gratulálok a termékéhez, a picassóval mentem 3000km -ert és teljesen megszünt az injektor problémám nem füstöl nagyon szépen jár fogyasztásom 1literel lentebb ment,amikor beletettem nagyon füstölt majd szép lassan csökkent a füst most tökéletes, sokkal rugalmasabb az autó továbbra is spurizni fogom és majd kiváncsi vagyok hosszútávon milesz.Szerelőm azt tanácsolja 1 tankhoz a spuri mellé tegyek 2dl 2t olajat,mi a véleménye erről. Köszönöm! További sok sikert.
Kérjük várjon...

×
Kosaram
A kosár üres.
Töltse meg kosarát
Vásárlás
Ft
A szállítás és az adók újra kiszámításra kerülhetnek a pénztárnál.
Ft