A bejegyzés írásához be kell jelentkeznie!
RegisztrációTisztelt Zsolt!
Örülök, hogy megfelelt a termékünk. A kétütemű olajra válaszolom, hogy sem ezt, sem mást ne használjon a SPURI teljesen elegendő a jó üzemanyag kialakításához.
További sok balesetmentes kilométert kívánok Önnek.
Köszönöm bejegyzését, üdvözlettel: Farkas Kálmán
Örülök, hogy megfelelt a termékünk. A kétütemű olajra válaszolom, hogy sem ezt, sem mást ne használjon a SPURI teljesen elegendő a jó üzemanyag kialakításához.
További sok balesetmentes kilométert kívánok Önnek.
Köszönöm bejegyzését, üdvözlettel: Farkas Kálmán
Legutóbbi hozzászólások