Barion Pixel

Vendégkönyv

A bejegyzés írásához be kell jelentkeznie!

Regisztráció
SZAKI KFT SZAKI KFT írta ekkor 2011.09.28. 14:18
Kedves András!
Ilyen kevés adatból nem lehet meghatározni az okot, csak szűkíteni a kört. A sűrű regenerálódás arra utal, hogy minduntalan a kipufogó rendszere nagyon szennyezett füstgázokat távolít el, melynek jelentős része a részecskeszűrőben landol. Ennek eredménye, hogy túlnyomás keletkezik a kipufogócsőben, amit ott és azonnal szeretne az elektronika elégetni. Azóta ezt a toyota programot már kiküszöbölték a gyártók, különböző elektronikával, valamint más típusú részecskeszűrővel. Mivel a gyári részecskeszűrő kb. 380.000 Ft-ba kerül, ezért azt ajánlom, hogy azonnali jelleggel kezdje meg a SPURI-JG 2-es versenyadalékunkkal (50 literben másfél deci) a kezelést, mert nélküle a tönkremenetel egyre közelebb, és közelebb következik. Ennek oka, a torlónyomás elégtelen emelkedése, motormelegedést, kokszosodást, gyenge motoröblítést okozhat. Számítson rá, hogy 4-5 tankolás szükséges a teljes takarításhoz. Még így is van 10 % esélye, hogy megmarad a probléma, ha totál be van égve a részecskeszűrő. Ez esetben vagy csere, vagy csődarabbal való helyettesítés, de akkor a fedélzeti kompjutert át kell írni, ami 50.000 Ft körül mozog. Hogy az első kormosodási probléma miből eredt, azt valószínű az olajlehúzó gyűrűk, vagy a kompressziógyűrű kopásából eredő kormosodási tényező, vagy a gyújtógyertya-elektronika hibás működése. Sok olyan tényező közrejátszhat még, amit innen nehéz megmondani, de ezen a nyomvonalon már el tud indulni.
Kérem Önt, hogy az eredményről a későbbiek folyamán tájékoztassa a honlap olvasóit. Szívesen tanulnánk az Ön esetéből.
Köszönettel: Farkas Kálmán
Kérjük várjon...

×
Kosaram
A kosár üres.
Töltse meg kosarát
Vásárlás
Ft
A szállítás és az adók újra kiszámításra kerülhetnek a pénztárnál.
Ft