A bejegyzés írásához be kell jelentkeznie!
RegisztrációKedves András!
Mindegy hogy hol használja, a SPURI városi forgalomban is teszi a dolgát, mindegy, hogy a normál piros SPURI-t, vagy a kék JG-2 versenyadalékot használja.
A kéket a gyorsabb takarítás érdekében ajánlottam, a mennyiséget nem kell növelni, az 1 deciről így is másfél deci a maximum, és így is eléri a hatást. 90 % valószínűséggel nem kell gondolkozni a részecskeszűrő kiszereléséről. Először várjuk meg, általában meg szokta oldani a problémát, ezzel az olcsóbb módszerrel, ha mégsem, akkor 4-5 tankolás után térjünk vissza rá.
Tehát a kékből 1,5 dl. Utána a normál piros SPURI-t minden tankolásnál folyamatosan használja a hosszan tartó motorélet és a kevesebb fogyasztás érdekében.
A JG-2-ből nagyobb mennyiség kárt nem okoz, de eredményt sem hoz.
Az mindegy, hogy mikor önti be, általában tankolás előtt ajánljuk, rögtön össze fog keveredni a rendszerben.
A programozást illetően pedig, ha erre kerülne a sor a főoldalunkon a jobb oldali részen megtalálja Rototest teljesítményfelmérés alatt a Laczkó Tibor nevét Debrecenben, aki profi programozó is. Itt ha akarja a Tibor teljesítményt is tud növelni Önnek.
További kérdéseivel kapcsolatban is állok rendelkezésére, köszönettel: Farkas Kálmán
Mindegy hogy hol használja, a SPURI városi forgalomban is teszi a dolgát, mindegy, hogy a normál piros SPURI-t, vagy a kék JG-2 versenyadalékot használja.
A kéket a gyorsabb takarítás érdekében ajánlottam, a mennyiséget nem kell növelni, az 1 deciről így is másfél deci a maximum, és így is eléri a hatást. 90 % valószínűséggel nem kell gondolkozni a részecskeszűrő kiszereléséről. Először várjuk meg, általában meg szokta oldani a problémát, ezzel az olcsóbb módszerrel, ha mégsem, akkor 4-5 tankolás után térjünk vissza rá.
Tehát a kékből 1,5 dl. Utána a normál piros SPURI-t minden tankolásnál folyamatosan használja a hosszan tartó motorélet és a kevesebb fogyasztás érdekében.
A JG-2-ből nagyobb mennyiség kárt nem okoz, de eredményt sem hoz.
Az mindegy, hogy mikor önti be, általában tankolás előtt ajánljuk, rögtön össze fog keveredni a rendszerben.
A programozást illetően pedig, ha erre kerülne a sor a főoldalunkon a jobb oldali részen megtalálja Rototest teljesítményfelmérés alatt a Laczkó Tibor nevét Debrecenben, aki profi programozó is. Itt ha akarja a Tibor teljesítményt is tud növelni Önnek.
További kérdéseivel kapcsolatban is állok rendelkezésére, köszönettel: Farkas Kálmán
Legutóbbi hozzászólások