A bejegyzés írásához be kell jelentkeznie!
RegisztrációTisztelt SZAKI KFT és Tapasztalt Spuri Felhasználók! Szeretném elkezdeni használni a terméküket. Sajnos volt már rossz tapasztalatom különböző injektor takarító adalékkal ellátott üzemanyagról. A lerakódást feloldotta és egész a befecskendező rendszerig szállította, ahol dugulástokozott. Most egy common rail rendszerű autóban szeretném használni, de tartok, nehogy ugyanaz legyen az eredmény mint korábban. Az autóban 210ekm van. Mindenki tapasztalatát, válaszát szívesen várom! Köszönöm!
Legutóbbi hozzászólások