A bejegyzés írásához be kell jelentkeznie!
RegisztrációTisztelt Szaki KFT!
Én egy '90-es évjáratú BMW E30 IS-be szeretném használni a SPURI JG-2-t, amin valószínűleg volna mit tisztítania az adalékuknak.
Viszont hogyha a szilícium vegyület elkezd beébülni, akkor a hengerfalon lévő lerakódásra teszi azt?
Válaszukat előre is köszönöm!
Juhász Imre
Én egy '90-es évjáratú BMW E30 IS-be szeretném használni a SPURI JG-2-t, amin valószínűleg volna mit tisztítania az adalékuknak.
Viszont hogyha a szilícium vegyület elkezd beébülni, akkor a hengerfalon lévő lerakódásra teszi azt?
Válaszukat előre is köszönöm!
Juhász Imre
Legutóbbi hozzászólások