Barion Pixel

Vendégkönyv

A bejegyzés írásához be kell jelentkeznie!

Regisztráció
?s=32&d=mm&r=g írta ekkor 2011.10.10. 12:20
Tisztelt Szaki KFT!
Én egy '90-es évjáratú BMW E30 IS-be szeretném használni a SPURI JG-2-t, amin valószínűleg volna mit tisztítania az adalékuknak.
Viszont hogyha a szilícium vegyület elkezd beébülni, akkor a hengerfalon lévő lerakódásra teszi azt?
Válaszukat előre is köszönöm!
Juhász Imre
Kérjük várjon...

×
Kosaram
A kosár üres.
Töltse meg kosarát
Vásárlás
Ft
A szállítás és az adók újra kiszámításra kerülhetnek a pénztárnál.
Ft