Barion Pixel

Vendégkönyv

A bejegyzés írásához be kell jelentkeznie!

Regisztráció
hashas hashas írta ekkor 2011.10.13. 19:00
Tisztelt Farkas Kálmán!

Köszönöm a válaszát. Már csak egy kérdés merül fel bennem. Problémám volt az üzemanyagszűrővel, amit szétbontottam és tiszta fekete volt, olyan olajsár jellegű, de nem fém darabos. A szűrőn lévő szennyeződéssel mi történik a spuri használata mellett? Feloldja, majd keresztül megy a szűrőn? Számomra a legideálisabb megoldás az lenne, ha a szűrő után lehetne adagolni a spurit :), de ez sajnos nem lehetséges. Nem értem Mo.-on miért kell ilyen szenny üzemanyagot forgalmazni. A gyártó 60000 km-t ír a szűrő cserére a márkaszervíz 30000 km-t mond a saját tapasztalat meg 15000... Válaszát előre is köszönöm!
Kérjük várjon...

×
Kosaram
A kosár üres.
Töltse meg kosarát
Vásárlás
Ft
A szállítás és az adók újra kiszámításra kerülhetnek a pénztárnál.
Ft