A bejegyzés írásához be kell jelentkeznie!
RegisztrációKellemes hétvégét kívánok, egyben érdeklődnék, hogy miután ajándékba kaptam egy kék és egy piros 125ml-es SPURI adalékot, melyikkel kezdjem az autóm "kezelését"? A kocsim egy 2005. májusi üzembe helyezésű Renault Laguna II (2001-2005 között gyártott verziójú) 1.9 dCi, 120LE-s turbós dízelmotorral. Nagyjából 126 ezer kilométert futott eddig és semmiféle adalékot nem látott. (Se üzemanyagba kevertet, se olyat amit motorolajhoz kell önteni.) A kékkel, vagy a pirossal kellene kezdeni?
Legutóbbi hozzászólások