Barion Pixel

Vendégkönyv

A bejegyzés írásához be kell jelentkeznie!

Regisztráció
Norbi Norbi írta ekkor 2004.03.03. 13:00
A gyartotol kerdeznem ,hogy nem lehetne-e olyan flakonba is forgalmazni a Spurit ,mint peldaul nehany olompotlo adalek flakonja( kis merocsesze a tetejen ,amibe a szukseges mennyiseg atnyomhato az oldalan jelzett benzinmennyiseghez),igz elkerulheto lenne a tuladagolas.Illetve a kezelese is egy szerubbe valna.
Kérjük várjon...

×
Kosaram
A kosár üres.
Töltse meg kosarát
Vásárlás
Ft
A szállítás és az adók újra kiszámításra kerülhetnek a pénztárnál.
Ft