A bejegyzés írásához be kell jelentkeznie!
RegisztrációA gyartotol kerdeznem ,hogy nem lehetne-e olyan flakonba is forgalmazni a Spurit ,mint peldaul nehany olompotlo adalek flakonja( kis merocsesze a tetejen ,amibe a szukseges mennyiseg atnyomhato az oldalan jelzett benzinmennyiseghez),igz elkerulheto lenne a tuladagolas.Illetve a kezelese is egy szerubbe valna.
Legutóbbi hozzászólások