Barion Pixel

Vendégkönyv

A bejegyzés írásához be kell jelentkeznie!

Regisztráció
Olibee Olibee írta ekkor 2011.10.19. 12:43
Tisztelt Farkas Úr!

Most jött el először az ideje annak,hogy elkezdjem használni a termékét(piros). Eddig is csak jókat hallottam róla,de saját lustaságom ill. feledékenységemből adódóan sosem vásároltam meg a "SPURIT". Az alany egy 1.9D (szívódízel) Skoda Felicia 180ekm-el. Most raktam először egy telitankhoz és már elsőre érezni a hatását. Leginkább a fülemnek szép a motor hangja...sokkal csendesebb és kiegyensúlyozotabb. Teljesítmény és fogyasztás terém még nem mernék nyilatkozni,de véleményem szerint jobb ill. rendszeres használat mellett jobb lesz. Kérdésem csak annyi volna, most,hogy elkezdtem használni az adalékot érdemes-e rövid időn belül gázolajszűrőt cserélnem? Igazából most nem rég lett cserélve,tehát én úgy gondolom,hogy jó még. Van-e értelme egy sima utcai autóhoz,ráadásul egy szívódízel motorhoz a kék adalékot használnom? A családban van egy Lada versenyautó is. Kell-e vmit tudni a kék adalék használatáról versenykörülmények között azon kívül,hogy nagyobb mennyiségben használandó az adalék? Természetesen, én is szívesen megosztom tapasztalataimat az adalékkal kapcsolatban. Vmiért csak pozitív előérzetem van:)
Kérjük várjon...

×
Kosaram
A kosár üres.
Töltse meg kosarát
Vásárlás
Ft
A szállítás és az adók újra kiszámításra kerülhetnek a pénztárnál.
Ft