Barion Pixel

Vendégkönyv

A bejegyzés írásához be kell jelentkeznie!

Regisztráció
Varga Csaba Varga Csaba írta ekkor 2011.10.20. 06:39
Tisztelt Kálmán!

feltétlen híve és örökös használója vagyok a termékeknek.
Kérdésem az lenne, hogy télen esetleg okoz-e gondot a JG2 nagyobb hűtőhatása. Gázban is használom, ami eleve jobban párolog és a hidegebb napokon váltsak-e pirosra vagy sem?
Illetve a kék kenésben mennyivel tud többet a pirosnál, pl a megkímélt 90E kmt futott szívó merciben érdemes-e ezt használnom, vagy térjek át -vissza a pirosra.
köszönetel várom válaszát: Varga Csaba,Szentes
Kérjük várjon...

×
Kosaram
A kosár üres.
Töltse meg kosarát
Vásárlás
Ft
A szállítás és az adók újra kiszámításra kerülhetnek a pénztárnál.
Ft