A bejegyzés írásához be kell jelentkeznie!
RegisztrációTisztelt Kálmán!
feltétlen híve és örökös használója vagyok a termékeknek.
Kérdésem az lenne, hogy télen esetleg okoz-e gondot a JG2 nagyobb hűtőhatása. Gázban is használom, ami eleve jobban párolog és a hidegebb napokon váltsak-e pirosra vagy sem?
Illetve a kék kenésben mennyivel tud többet a pirosnál, pl a megkímélt 90E kmt futott szívó merciben érdemes-e ezt használnom, vagy térjek át -vissza a pirosra.
köszönetel várom válaszát: Varga Csaba,Szentes
feltétlen híve és örökös használója vagyok a termékeknek.
Kérdésem az lenne, hogy télen esetleg okoz-e gondot a JG2 nagyobb hűtőhatása. Gázban is használom, ami eleve jobban párolog és a hidegebb napokon váltsak-e pirosra vagy sem?
Illetve a kék kenésben mennyivel tud többet a pirosnál, pl a megkímélt 90E kmt futott szívó merciben érdemes-e ezt használnom, vagy térjek át -vissza a pirosra.
köszönetel várom válaszát: Varga Csaba,Szentes
Legutóbbi hozzászólások