Barion Pixel

Vendégkönyv

A bejegyzés írásához be kell jelentkeznie!

Regisztráció
SZAKI KFT SZAKI KFT írta ekkor 2011.10.20. 16:51
Kedves Varga Csaba!
Őszintén írom le, hogy 'feltétlen híve' kifejezés igen jól esett. A gázos autóban feltétlenül a JG-2 termékünket használja, még téli időszakban is. Különböző paraméterek miatt úgy van szerkesztve a termék, hogy a gázos autónál hidegebb időszakban is illeszkedjen, mind kenéstechnikában, mind indítási készség tekintetében. Azt is leírom Önnek, hogy a normál SPURI adalékunkban egy bizonyos olyan alkotó is van, ami a gázos autóknál nem párolog el maradéktalanul a reduktoron keresztül. Éppen ezért a piros normál SPURI használata után 80-100 tankolásonként a tartályban lévő maradék 1-2 dl SPURI maradékot, az azt alkotó származékot eseti jelleggel ki kellett takarítani. Ennek kiküszöbölésére tökéletesen alkalmas a SPURI JG-2-esre való áttérés. garantálom, hogy ezzel télen sem lesz semmilyen problémája.
További élvezetes autózást kívánok: Üdvözlettel: Farkas Kálmán
Kérjük várjon...

×
Kosaram
A kosár üres.
Töltse meg kosarát
Vásárlás
Ft
A szállítás és az adók újra kiszámításra kerülhetnek a pénztárnál.
Ft