A bejegyzés írásához be kell jelentkeznie!
RegisztrációTisztelt Olibee!
Örülök, hogy megtapasztalhatta becsületes termék a SPURI és e nélkül kár lenne autózni. A menyasszonyához pedig gratulálok, van érzéke az autóhoz és figyelmesen vezet.
A LADA-hoz annyit fűznék, hogy az elmúlt tízen évben módom volt tesztelni a Hodula Misiét, a Pethő Tyutyué, az Ozsváth Petiét, melynél következő a tapasztalat:
20 liter 100-as benzinbe egy-másfél deci közötti SPURI JG-2 a megfelelő. Természetesen a fúvókázáson is kell állítani, mégpedig kisebb méretre. Az előgyújtás szögét a mostani normál 100-as benzinhez képest nagyobbra lehet venni. Ennek mértékét a karakterisztika adja meg. Általában 5-15 % között mozoghat. Az a tapasztalat, hogy az alsó tartományban öblösebb , nyomatékosabb lesz a gép. 600 fordulattól 8500-is szintén gyönyörűen fog szólni. A középső tartományban csupán 3-5 %-os többletet tud kihozni belőle a SPURI. Javaslom még, hogy a termosztátot tegye vissza, mert túlhűtött lesz a karburátoros motor, még akkor is, hogyha Wéberek dolgoznak rajta. Az ugrásszerű változás pedálon érezhető lesz nyomatékpad nélkül is. Az igazi beállítást csak nyomatékpadon lehet elvégezni. A jobboldali menüpontoknál ajánlom hívja fel: a Rototest mérésben profi Laczkó Tibor urat. Készségesen áll rendelkezésére.
A matricákat pedig postázom, ha a postacímet megadja az info@spuri-adalek.hu e-mail címre.
Üdvözlettel: Farkas Kálmán
Örülök, hogy megtapasztalhatta becsületes termék a SPURI és e nélkül kár lenne autózni. A menyasszonyához pedig gratulálok, van érzéke az autóhoz és figyelmesen vezet.
A LADA-hoz annyit fűznék, hogy az elmúlt tízen évben módom volt tesztelni a Hodula Misiét, a Pethő Tyutyué, az Ozsváth Petiét, melynél következő a tapasztalat:
20 liter 100-as benzinbe egy-másfél deci közötti SPURI JG-2 a megfelelő. Természetesen a fúvókázáson is kell állítani, mégpedig kisebb méretre. Az előgyújtás szögét a mostani normál 100-as benzinhez képest nagyobbra lehet venni. Ennek mértékét a karakterisztika adja meg. Általában 5-15 % között mozoghat. Az a tapasztalat, hogy az alsó tartományban öblösebb , nyomatékosabb lesz a gép. 600 fordulattól 8500-is szintén gyönyörűen fog szólni. A középső tartományban csupán 3-5 %-os többletet tud kihozni belőle a SPURI. Javaslom még, hogy a termosztátot tegye vissza, mert túlhűtött lesz a karburátoros motor, még akkor is, hogyha Wéberek dolgoznak rajta. Az ugrásszerű változás pedálon érezhető lesz nyomatékpad nélkül is. Az igazi beállítást csak nyomatékpadon lehet elvégezni. A jobboldali menüpontoknál ajánlom hívja fel: a Rototest mérésben profi Laczkó Tibor urat. Készségesen áll rendelkezésére.
A matricákat pedig postázom, ha a postacímet megadja az info@spuri-adalek.hu e-mail címre.
Üdvözlettel: Farkas Kálmán
Legutóbbi hozzászólások