A bejegyzés írásához be kell jelentkeznie!
RegisztrációSziasztok. Én 1.6i16v Mondeoba használom a megadott adagolás(ill.kissebb dózisban, 60/100ml), mégis mintha a fogyasztás növekedését venném észre! Teljesitménnyel kapcsolatos válltozást csak a kezdetekkor észleltem kis pluszt.A 4.flakont bontottam.Javaslat ill. tanács?
Legutóbbi hozzászólások