Barion Pixel

Vendégkönyv

A bejegyzés írásához be kell jelentkeznie!

Regisztráció
Jenő Jenő írta ekkor 2011.10.26. 07:50
Több mint 1 éve vagyok elégedett felhasználója a Spurinak. Most más kérdéssel fordulok önhöz. Ajánlotta motorolajként a Fuchs termékeket,amiből én a GT1 longlife III-at használom, VW 1.9 pdtdi részecske szűrővel. Kérdésem az lenne,h érdemes-e 30000km-t menni vele,ahogy azt ajánlják,vagy cseréljem le hamarabb?
Kérjük várjon...

×
Kosaram
A kosár üres.
Töltse meg kosarát
Vásárlás
Ft
A szállítás és az adók újra kiszámításra kerülhetnek a pénztárnál.
Ft