A bejegyzés írásához be kell jelentkeznie!
RegisztrációTöbb mint 1 éve vagyok elégedett felhasználója a Spurinak. Most más kérdéssel fordulok önhöz. Ajánlotta motorolajként a Fuchs termékeket,amiből én a GT1 longlife III-at használom, VW 1.9 pdtdi részecske szűrővel. Kérdésem az lenne,h érdemes-e 30000km-t menni vele,ahogy azt ajánlják,vagy cseréljem le hamarabb?
Legutóbbi hozzászólások