A bejegyzés írásához be kell jelentkeznie!
RegisztrációKedves Jenő!
A hamumentes motorolajok sem tartoznak az elnyűhetetlen kategóriába!
A gond a korom belekerülése az olajba. Én a dízel VW 2011-es gyártású Pólómba 20ezer km, után lecserélem.
Meg fogja hálálni a motor! Ez tuti.
Függ egyébként a motorolaj elhasználtsági fokától is. No meg a motor kopottságától!
Addig jó, míg olajcserétől olajcseréig nem kell semmit 20ezer km-ig után tölteni.
Kb a felső nívótól az alsó minimum szintjéig csökkenhet. Ez a jellemző a német dízelekre!
Örülök, ha ebben is tudtam segíteni!
További balesetmentes utat kívánom.
Üdvözlettel! Farkas Kálmán
A hamumentes motorolajok sem tartoznak az elnyűhetetlen kategóriába!
A gond a korom belekerülése az olajba. Én a dízel VW 2011-es gyártású Pólómba 20ezer km, után lecserélem.
Meg fogja hálálni a motor! Ez tuti.
Függ egyébként a motorolaj elhasználtsági fokától is. No meg a motor kopottságától!
Addig jó, míg olajcserétől olajcseréig nem kell semmit 20ezer km-ig után tölteni.
Kb a felső nívótól az alsó minimum szintjéig csökkenhet. Ez a jellemző a német dízelekre!
Örülök, ha ebben is tudtam segíteni!
További balesetmentes utat kívánom.
Üdvözlettel! Farkas Kálmán
Legutóbbi hozzászólások