A bejegyzés írásához be kell jelentkeznie!
RegisztrációTisztelt Korona Úr!
Nem autó típus függő a tisztítási folyamat.
Leginkább az üzemanyag rendszerbe, égéstérbe, kipugó rendszerbe lévő szennyeződések mennyiségétől függ, a szűrő csere! A normál SPURI-val 4-5 tankolás után érdemes cserélni. Ennél az autónál nem tudom megírni hol is van a szűrő.
Egy biztos a tankba is van, valamint az injektor tetején szokott lenni egy kis műanyag elem. Ezt azonban jobb szerelőre bízni!
A szűrőben egyébként csak az oldhatatlan fémoxidok vannak lerakódva.
Észre lehet venni a szűrő telítettségét arról, hogy nem akar magasabb fordulaton tartósan húzni. Magyarul nem kap elég üzemanyagot.
Az égéstérből a kipufogón keresztül távozik a lerakódás, gond nélkül!
Ajánlom, hogy folyamatosan használja a SPURI-t, hisz a tisztítás mellett még hasznot is hoz!
További élvezetes autózást kívánok!
Üdvözlettel! Farkas Kálmán
Nem autó típus függő a tisztítási folyamat.
Leginkább az üzemanyag rendszerbe, égéstérbe, kipugó rendszerbe lévő szennyeződések mennyiségétől függ, a szűrő csere! A normál SPURI-val 4-5 tankolás után érdemes cserélni. Ennél az autónál nem tudom megírni hol is van a szűrő.
Egy biztos a tankba is van, valamint az injektor tetején szokott lenni egy kis műanyag elem. Ezt azonban jobb szerelőre bízni!
A szűrőben egyébként csak az oldhatatlan fémoxidok vannak lerakódva.
Észre lehet venni a szűrő telítettségét arról, hogy nem akar magasabb fordulaton tartósan húzni. Magyarul nem kap elég üzemanyagot.
Az égéstérből a kipufogón keresztül távozik a lerakódás, gond nélkül!
Ajánlom, hogy folyamatosan használja a SPURI-t, hisz a tisztítás mellett még hasznot is hoz!
További élvezetes autózást kívánok!
Üdvözlettel! Farkas Kálmán
Legutóbbi hozzászólások