Barion Pixel

Vendégkönyv

A bejegyzés írásához be kell jelentkeznie!

Regisztráció
Péter Péter írta ekkor 2011.10.30. 07:41
Üdv!

Én eddig 100 liter benzint használtam el természetesen ehez a mennyiséghez 2 dl spurit adagoltam! Az autó egy 93as 1.8as benzines passat 350 000km el! Gondoltam mivel sok a km( olajfogyasztása nincsen,nem füstöl stb),hogy még megóvjam magamnak pár évig rakok bele "csodalöttyöt"! Helyben használva 7,2 volt a fogyasztásom, spurival 8 és az fölött! Teljesítményen semmit nem lehet észrevenni! Utólag kissé megbántam, hogy raktam bele...nincs e esetleg káros hatása pl a gumi,műanyag alkatrészekre stb! Mint ahogy az etanol is tönkreteszi az ac-t! Ráöntöttem kíváncsiságból egy keveset gumi alaktrészre(illetve beletettem rövid ideig9 amit megmart! Pl félek nem e teszi tönkre szelepszárszimeringet,tankot (műanyag tank) nem e öregíti stb...valakinek esetleg valami tapasztalata?
Kérjük várjon...

×
Kosaram
A kosár üres.
Töltse meg kosarát
Vásárlás
Ft
A szállítás és az adók újra kiszámításra kerülhetnek a pénztárnál.
Ft