Barion Pixel

Vendégkönyv

A bejegyzés írásához be kell jelentkeznie!

Regisztráció
Péter Péter írta ekkor 2011.10.30. 07:48
Ahogy jobban utána olvasok látom azt írják,tartós használata esetén kifényesíti a fém alkatrészeket( gondolom a hengerfalra,dugattyúgyűrűkre,dugattyúra gondolnak) ilyen esetben az olajfilmréteg kevésbé tud megtapadni a hengerfalon,dugattyúkon és a gyűrűkön,ezáltal a kenés jóval rosszabb hatásfokú! Másik, mivel télen nehezebben melegszik be az autó(főleg télire ajánlják, kiváló dermedésgátló) tehát leginkább ilyen évszakban alkalmazzák, az autó később éri el az üzemi hőmérsékletét ami szintén káros a motorra nézve(több hidegüzem nagyobb kopás,tovább dúsít nagyobb fogyasztás stb)! Elhiszem ,hogy a dermedésgátló tulajdonsága révén a dizelekkel télen csodát tehet:) Én ezekután biztos nem használom! Az ember beleszugerálja magának,hogy jobban megy az autó tőle stb stb (közbe mindez csak fejben dől el)...Elnézést hogy logikusan gondolkozva ezeket a tények leíram!
Kérjük várjon...

×
Kosaram
A kosár üres.
Töltse meg kosarát
Vásárlás
Ft
A szállítás és az adók újra kiszámításra kerülhetnek a pénztárnál.
Ft