A bejegyzés írásához be kell jelentkeznie!
RegisztrációKedves Péter!
Örülök, hogy megfogadta a tanácsaimat!
Minél régebbi az autó, annál több idő kell a felkonfigurálására!
Volt olyan 1.7 Diesel 1998-as Opel Astra ahol egy egész olajcsere 7500km ig javult a dinamizmus és csökkent a fogyasztás!
Még mindig egyszerűbb mint a motort szétszedni, a tankot levenni, a kipufogót cserélni stb.
További balesetmentes autózást kívánok!
Majd írja meg, idővel az eredményeket!
Biztos nem fog elmaradni!
Üdv. Farkas Kálmán
Örülök, hogy megfogadta a tanácsaimat!
Minél régebbi az autó, annál több idő kell a felkonfigurálására!
Volt olyan 1.7 Diesel 1998-as Opel Astra ahol egy egész olajcsere 7500km ig javult a dinamizmus és csökkent a fogyasztás!
Még mindig egyszerűbb mint a motort szétszedni, a tankot levenni, a kipufogót cserélni stb.
További balesetmentes autózást kívánok!
Majd írja meg, idővel az eredményeket!
Biztos nem fog elmaradni!
Üdv. Farkas Kálmán
Legutóbbi hozzászólások