Barion Pixel

Vendégkönyv

A bejegyzés írásához be kell jelentkeznie!

Regisztráció
SZAKI KFT SZAKI KFT írta ekkor 2011.10.31. 10:32
Kedves Péter!
Örülök, hogy megfogadta a tanácsaimat!
Minél régebbi az autó, annál több idő kell a felkonfigurálására!
Volt olyan 1.7 Diesel 1998-as Opel Astra ahol egy egész olajcsere 7500km ig javult a dinamizmus és csökkent a fogyasztás!
Még mindig egyszerűbb mint a motort szétszedni, a tankot levenni, a kipufogót cserélni stb.
További balesetmentes autózást kívánok!
Majd írja meg, idővel az eredményeket!
Biztos nem fog elmaradni!
Üdv. Farkas Kálmán
Kérjük várjon...

×
Kosaram
A kosár üres.
Töltse meg kosarát
Vásárlás
Ft
A szállítás és az adók újra kiszámításra kerülhetnek a pénztárnál.
Ft