A bejegyzés írásához be kell jelentkeznie!
RegisztrációFelraktak a netre! Nézzetek meg! A fényképeknél 2005 lada vfts-nél!!! ott vigyorgok az autóban!!! akkor még kicsi voltam... mondjuk most se vagyok sokkal nagyobb...
de akkor már mondok pár szót! apa egy zseni, hogy a spurit feltalálta! próbáljátok ki!
de akkor már mondok pár szót! apa egy zseni, hogy a spurit feltalálta! próbáljátok ki!
Legutóbbi hozzászólások