A bejegyzés írásához be kell jelentkeznie!
RegisztrációKedves Olibee (Érd)!
Sajnálattal értesültem róla, hogy a versenyautóra küldött matricákat, valamint a 3 flakon versenyadalékot (JG-2)nem kapta meg. Illetve a megadott postacímen senki nem vette át a csomagot.
Üdvözlettel: Farkas Kálmán
Sajnálattal értesültem róla, hogy a versenyautóra küldött matricákat, valamint a 3 flakon versenyadalékot (JG-2)nem kapta meg. Illetve a megadott postacímen senki nem vette át a csomagot.
Üdvözlettel: Farkas Kálmán
Legutóbbi hozzászólások