Barion Pixel

Vendégkönyv

A bejegyzés írásához be kell jelentkeznie!

Regisztráció
Dániel Dániel írta ekkor 2011.11.10. 08:26
Üdvözlöm!
Egy öreg Skodába raktam a normál adalèkot. Az autó tisztessèges àllapotú, nem füstöl, nincs szétkopva. Csupán 30 km-t mentem Spurival, de elkezdett alapjáraton felvillanni az olajnyomás visszajelző lámpa. Picit emelt alapjáraton azonnal megszűnik a jelenség. Nem hiszem, hogy ez nincs összefüggésben az adalékkal, furcsa vèletlen lenne. Az AC pumpa 1 èves, nem gondolom, hogy rossz lenne. Mit tanácsol? Volt már ilyen tapasztalat?
Köszönöm válaszát, üdvözlettel: Dániel
Kérjük várjon...

×
Kosaram
A kosár üres.
Töltse meg kosarát
Vásárlás
Ft
A szállítás és az adók újra kiszámításra kerülhetnek a pénztárnál.
Ft