A bejegyzés írásához be kell jelentkeznie!
RegisztrációTisztelt Dániel!
Semmi összefüggés nincs az olajnyomás és az üzemanyag keveredésére semmi összefüggés!
Az olajnyomást pedig meg kell oldani! Szerelőt kell felkeresni. Több tucat probléma is lehet. Végig kell diagnosztizálni mi az oka!
Példaként említem, egyszer volt egy jelentősen felháborodott SPURI használónk. A következőképp okolta a SPURI-t.
Mióta használom az adalékot a Zuk tipusú platós teherautómba azóta már a harmadik defektem van! Felháborító! Mondotta!
Hozzátette szerényen! Mercedes dízel motorral van szerelve, és eddig rakottan 1tonnával 70-nél többet nem ment. Igaz most pedig 100-120-al repesztek sóderrel megrakva!
Én azt ajánlottam, hogy vegyen új komoly teherautó gumit.
További balesetmentes autózást kívánok!
Üdvözlettel!
Farkas Kálmán
Semmi összefüggés nincs az olajnyomás és az üzemanyag keveredésére semmi összefüggés!
Az olajnyomást pedig meg kell oldani! Szerelőt kell felkeresni. Több tucat probléma is lehet. Végig kell diagnosztizálni mi az oka!
Példaként említem, egyszer volt egy jelentősen felháborodott SPURI használónk. A következőképp okolta a SPURI-t.
Mióta használom az adalékot a Zuk tipusú platós teherautómba azóta már a harmadik defektem van! Felháborító! Mondotta!
Hozzátette szerényen! Mercedes dízel motorral van szerelve, és eddig rakottan 1tonnával 70-nél többet nem ment. Igaz most pedig 100-120-al repesztek sóderrel megrakva!
Én azt ajánlottam, hogy vegyen új komoly teherautó gumit.
További balesetmentes autózást kívánok!
Üdvözlettel!
Farkas Kálmán
Legutóbbi hozzászólások