Barion Pixel

Vendégkönyv

A bejegyzés írásához be kell jelentkeznie!

Regisztráció
Balogh Tamás Balogh Tamás írta ekkor 2011.11.18. 23:43
Üdv!

Lehet nem éppen ide illő a kérdés, de kíváncsi vagyok a Véleményükre.
Szeretném gázosítani a kocsimat, viszont olvastam, hogy a gáztól beéghetnek a kipufogó szelepek és lehet pár kellemetlen mellékhatás a motorban a gáztól.
Kérdés az lenne, hogy Önök szerint ha normál vagy dupla adag spurit teszek a benzinbe, akkor amig nem éri el a motor az átváltáshoz szükséges hőmérsékletet addig úgy is benzinnel üzemel, és hogy ennyi idő elég-e a suprinak, hogy az esetleges szennyeződésektől megtisztítsa a motort és megakadályozza ezeket a mellékhatásokat?
Természetesen úgy hogy elötte is spuris benzinnel ment a kocsi.

Amúgy nagyon szeretem a spurit, nekem nagyon bevált, az egyik kocsiba már 0km-es kora óta rakom a másikba amit használtam vettünk azóta hogy nálunk van, és csak pozitív véleménnyel tudok szolgálni!
Nagyon köszönöm a fejlesztőknek, hogy ezt a remek terméket használhatom!

Üdv: Tomi
Kérjük várjon...

×
Kosaram
A kosár üres.
Töltse meg kosarát
Vásárlás
Ft
A szállítás és az adók újra kiszámításra kerülhetnek a pénztárnál.
Ft