A bejegyzés írásához be kell jelentkeznie!
RegisztrációTisztelt SZAKI Kft!
Jó a termék, amire kitalálták.
Szerintem sokan az ilyen adalékokat túlzott elvárások elé állítják...
Nekem CR Diesel motor tisztítására kiváló,régebben néhányszor hiábát jelzett a rendszer,pedig mindent cserélek az előírtak szerint,sőt gyakrabban is.
Kipróbáltam, 2-3 tankolásonként adagolom,és azóta több 10e km megtétele után sem volt gond,pedig rögtön mindenki a szokásos "porlasztó-szivattyú"cserével jött...
Benzines motornál is kipróbáltam(6hengeres),itt nem vettem észre kölönbséget,általában a "placebo"hatás működik szerintem a kis motoros autókál...a mai üzemanyag áraknál felesleges megtérülést számolni,inkább a technika megóvása a szempont.LPG használatáról meg bővebben kell tájékozódni,sok a népi tévhit,amúgy a kenésről annyi,hogy régóta nincs ólom a benzinben(kenőanyag),és a mai LPG rendszerek jól programozhatók,van felső kenő(FLASHLUBE),tudják állítani azt is,hogy nagy terhelésre,magas fordulaton,kapcsoljon vissza benzinre,stb.
Amúgy is a 2 legfontosabb "pancsertéma" az olaj,és üzemanyag,amit egy átlagfelhasználó tud pancsolgatni a kocsijába.
Mindenből,mindig gyártói előírás szerint megfelelőt kell tenni,ennyi.
A spurit meg inkább diesel-t használóknak ajánlom,a városi üzem lerakódásai megelőzésére.
A JG2 elképesztő intenzíven tisztít(kipróbáltam),szóval leharcolt autóknál ezt kerülni.
Üdv:)
Jó a termék, amire kitalálták.
Szerintem sokan az ilyen adalékokat túlzott elvárások elé állítják...
Nekem CR Diesel motor tisztítására kiváló,régebben néhányszor hiábát jelzett a rendszer,pedig mindent cserélek az előírtak szerint,sőt gyakrabban is.
Kipróbáltam, 2-3 tankolásonként adagolom,és azóta több 10e km megtétele után sem volt gond,pedig rögtön mindenki a szokásos "porlasztó-szivattyú"cserével jött...
Benzines motornál is kipróbáltam(6hengeres),itt nem vettem észre kölönbséget,általában a "placebo"hatás működik szerintem a kis motoros autókál...a mai üzemanyag áraknál felesleges megtérülést számolni,inkább a technika megóvása a szempont.LPG használatáról meg bővebben kell tájékozódni,sok a népi tévhit,amúgy a kenésről annyi,hogy régóta nincs ólom a benzinben(kenőanyag),és a mai LPG rendszerek jól programozhatók,van felső kenő(FLASHLUBE),tudják állítani azt is,hogy nagy terhelésre,magas fordulaton,kapcsoljon vissza benzinre,stb.
Amúgy is a 2 legfontosabb "pancsertéma" az olaj,és üzemanyag,amit egy átlagfelhasználó tud pancsolgatni a kocsijába.
Mindenből,mindig gyártói előírás szerint megfelelőt kell tenni,ennyi.
A spurit meg inkább diesel-t használóknak ajánlom,a városi üzem lerakódásai megelőzésére.
A JG2 elképesztő intenzíven tisztít(kipróbáltam),szóval leharcolt autóknál ezt kerülni.
Üdv:)
Legutóbbi hozzászólások