A bejegyzés írásához be kell jelentkeznie!
RegisztrációTisztelt Ákos!
Örülök, hogy meg van elégedve a termékünkkel!
A tartósság miatt lett első sorban kifejlesztve a SPURI.
A jó üzemanyag fogalom.
17 fontos jellemzője van a benzinnek, 18 pedig a gázolajnak.
A SPURI jelentősen 9 paramétert emel minőségibb szintre.
A kisebb fogyasztás ezek következménye!
Persze van aki élvezettel ki is használja, akkor nyilván a dinamikus közlekedés számít.
Nincs is ezzel semmi gond!
Legtöbb felhasználónk azt mondja, hogy nem ártott volna évekkel hamarabb rábukkanni, vagy hinni abban, hogy mi nem ígérgetünk. Minőséget adunk!
Az olajtársaságok nem hiszem, hogy ilyen drága alkotókat valaha is beletenne bármelyik benzinébe, vagy gázolajába!
Emellett pedig drága energia igényes technológiát vezetne be!
Még talán a méregdrága prémium üzemanyagoknál sem!!!!!
A mi rezsink és árrésünk tizede sincs az övékének!
Ráadásul mi abban az üzlet, ha tényleg egyszerre 12%-kal kevesebb üzemanyag fogyna????
A vízfejek miatti a rezsi ugyanannyi!
Mi pedig gyorsan alkalmazkodunk az új fejlesztésű motorokhoz, mert ezek már feltételezik a legjobb minőséget.
A régieknek pedig egyenes arányosan többet jelent.
A Rally lakóbuszunk Ikarusz lévén és 1970-es érintetlen motorral 44litert evett.
Most 29 liter az átlaga! És nem szedtük szét felújítani! Ezt nem kommunikáljuk, mert valóban túlzott elvárásokat támasztanának!
Ebben is igaza van! Egyet megtanítottak a felhasználóink:" AKI NEM HASZNÁL SPURIT GAZDASÁGILAG ROSSZUL JÁR!!!"
További élvezetes autózást kívánok!
Üdvözlettel!
Farkas Kálmán
Örülök, hogy meg van elégedve a termékünkkel!
A tartósság miatt lett első sorban kifejlesztve a SPURI.
A jó üzemanyag fogalom.
17 fontos jellemzője van a benzinnek, 18 pedig a gázolajnak.
A SPURI jelentősen 9 paramétert emel minőségibb szintre.
A kisebb fogyasztás ezek következménye!
Persze van aki élvezettel ki is használja, akkor nyilván a dinamikus közlekedés számít.
Nincs is ezzel semmi gond!
Legtöbb felhasználónk azt mondja, hogy nem ártott volna évekkel hamarabb rábukkanni, vagy hinni abban, hogy mi nem ígérgetünk. Minőséget adunk!
Az olajtársaságok nem hiszem, hogy ilyen drága alkotókat valaha is beletenne bármelyik benzinébe, vagy gázolajába!
Emellett pedig drága energia igényes technológiát vezetne be!
Még talán a méregdrága prémium üzemanyagoknál sem!!!!!
A mi rezsink és árrésünk tizede sincs az övékének!
Ráadásul mi abban az üzlet, ha tényleg egyszerre 12%-kal kevesebb üzemanyag fogyna????
A vízfejek miatti a rezsi ugyanannyi!
Mi pedig gyorsan alkalmazkodunk az új fejlesztésű motorokhoz, mert ezek már feltételezik a legjobb minőséget.
A régieknek pedig egyenes arányosan többet jelent.
A Rally lakóbuszunk Ikarusz lévén és 1970-es érintetlen motorral 44litert evett.
Most 29 liter az átlaga! És nem szedtük szét felújítani! Ezt nem kommunikáljuk, mert valóban túlzott elvárásokat támasztanának!
Ebben is igaza van! Egyet megtanítottak a felhasználóink:" AKI NEM HASZNÁL SPURIT GAZDASÁGILAG ROSSZUL JÁR!!!"
További élvezetes autózást kívánok!
Üdvözlettel!
Farkas Kálmán
Legutóbbi hozzászólások