A bejegyzés írásához be kell jelentkeznie!
RegisztrációSziasztok!
Én egy 16 éves 1.8TD Ford sierrában használom a JG-2-t. Most fordult át az óra negyedszer.... Szóval 400.000 km után a füstölés eltünt, pöccre indul a motor és nagyon megy!! A fogyasztása 6L körül szokott alakulni 130-140 Km/h -nál!
Próbáljátok ki bátran!!
Én egy 16 éves 1.8TD Ford sierrában használom a JG-2-t. Most fordult át az óra negyedszer.... Szóval 400.000 km után a füstölés eltünt, pöccre indul a motor és nagyon megy!! A fogyasztása 6L körül szokott alakulni 130-140 Km/h -nál!
Próbáljátok ki bátran!!
Legutóbbi hozzászólások