A bejegyzés írásához be kell jelentkeznie!
RegisztrációLegyorsultuk a Mikulást!
Örömmel értesítjük Tisztelt Spuri felhasználóinkat, hogy már Mikulás előtt (2011. december 2-től) Spurival adalékolt üzemanyagot tankolhatnak a mezőtúri D95 töltőállomáson, amely így az ország első "Spuris" kútja!
Az évek során többször több helyen feldobtuk a labdát, amit elsőként a D95 töltőállomás vezetője, Nánási Sándor ütött le. A protokoll megteremtése, valamint a NAV illetékeseivel történt konzultáció után mostanra minden akadály elhárult, így egyelőre változatlan áron tankolhatnak Spurival adalékolt üzemanyagot azok, akik ellátogatnak a D95 töltőállomásra!
Kellemes Spurizást Kívánunk!
D95 töltőállomás, Mezőtúr, Széchenyi út 23.
Örömmel értesítjük Tisztelt Spuri felhasználóinkat, hogy már Mikulás előtt (2011. december 2-től) Spurival adalékolt üzemanyagot tankolhatnak a mezőtúri D95 töltőállomáson, amely így az ország első "Spuris" kútja!
Az évek során többször több helyen feldobtuk a labdát, amit elsőként a D95 töltőállomás vezetője, Nánási Sándor ütött le. A protokoll megteremtése, valamint a NAV illetékeseivel történt konzultáció után mostanra minden akadály elhárult, így egyelőre változatlan áron tankolhatnak Spurival adalékolt üzemanyagot azok, akik ellátogatnak a D95 töltőállomásra!
Kellemes Spurizást Kívánunk!
D95 töltőállomás, Mezőtúr, Széchenyi út 23.
Legutóbbi hozzászólások