A bejegyzés írásához be kell jelentkeznie!
RegisztrációTisztelt Balatoni Úr és Spuri Team!
Nagyon örülök! Tudom, hogy már nagyon régóta ment a kutasokkal a harc. Remélem minél több kutas, kútvezető/tulajdonos csatlakozik a lentébb említett társasághoz. Remélem nem lesz ellendrukker egyetlen "nagynevű" kúthálózat sem. További sok sikert kívánok!
Nagyon örülök! Tudom, hogy már nagyon régóta ment a kutasokkal a harc. Remélem minél több kutas, kútvezető/tulajdonos csatlakozik a lentébb említett társasághoz. Remélem nem lesz ellendrukker egyetlen "nagynevű" kúthálózat sem. További sok sikert kívánok!
Legutóbbi hozzászólások