A bejegyzés írásához be kell jelentkeznie!
RegisztrációSzép napot.Annyit szeretnék kérdezni,hogy egy izzító gyertya kiégése miatt sajnos le kellett vennem az egész szívó csonkot,hogy cseréljem.Mikor szereltem vissza a porlasztó csúcsba a csövet ügyetlenségem miatt egy kis kosz került a porlasztó csúcsba,ezért most kopog egy kicsit hidegen mivel nem tud zárni,a keringő kosz miatt.A kérdésem az lenne,hogy véleményetek szerint ki tudja takarítani a spuri?Ha igen szerintetek mennyi idő kell neki.Nagyon nincs kedvem ismét szétszedni.Gondolom ebből már rá lehetett jönni,hogy egy dízel autóról van szó.Azért azt mellékesen leírom,hogy egy 2.5-ös szívó dízel merciről beszélünk,89-es.És nem adnám semmiért:-)Érdeklődve várom válaszotokat...
Legutóbbi hozzászólások