A bejegyzés írásához be kell jelentkeznie!
RegisztrációÉs csak egy megjegyzés pár ,,hozzáértő"embernek.Az előző kérdésemből következtetni lehet rá,hogy valamit konyítok az autó szereléshez,mivel autószerelő a szakmám.Egy igen elismert szalonban van szerencsém képviseltetni magam.Csak olvastam pár hozzászólót.Kedves uraim.Egy adalék anyag az nem varázsló,pár hozzászóló elvárná,hogy a roncshalmazát újjá varázsolja.Nem az adalék anyag fogja megszüntetni a szerencsétlen agyonhajszolt motor köhögését túlfogyasztását.Arra itt vagyok én.Sőt.Nem kell abba a tipikus hibába esni,hogy az adalék anyag beöntése után nyomom neki mint az állat,és itt a fórumon panaszkodok,hogy többet evett egy literrel.Erre csak egy példával tudnék hozzászólni.Begurult hozzánk egy úriember,hogy véleménye szerint gyenge,illetve erőtlen az autó.Három méterről lehetett látni,hogy a karterből dől az olaj.Egy 12-éves autóról volt szó.Amikor kérdeztem,hogy mikor nézte illetve cserélte az olajat a motorban,a válasz az volt,hogy azt minek?Csak arra szerettem volna rámutatni,hogy rengeteg hozzáértő azt gondolja egy adalékanyagról,hogy az egy filmekben látott nem is tudom micsoda.Higgyétek el nekem,rengeteg jó hatása van egy adalék anyagnak,főleg a dízel tekintetében.Én tudnék mutatni különbséget, egy újonnan vásárolt Mercédesre amit mind végig adalékkal használtak.Hihetetlen különbségeket lehet felfedezni az adalék nélkül használt között.Persze ahhoz szét kell szedni:-)Szóval ne keverjük össze egy polírozó anyaggal:-)Az adalék belül teszi a dolgát,kedves ,,hozzáértő"hozzászólók.Tisztelet a kivételnek.Tehát nyugodtan használjátok,van,hogy egy év kell mire kihozza az adalék a jótékony hatását.És,hogy egy adaléktól többet fogyaszt?Ekkora marhaságot még nem hallottam:-)Persze ez csak az én véleményem az egész témáról.Zárójelben megjegyzem húsz év tapasztalatával.
Legutóbbi hozzászólások