Barion Pixel

Vendégkönyv

A bejegyzés írásához be kell jelentkeznie!

Regisztráció
SZAKI KFT SZAKI KFT írta ekkor 2011.12.12. 09:07
Tisztelt Fénybenjáro!
Köszönettel vettem bejegyzését.
A szennyeződés kétféle lehet. Vagy szénhidrogénekben oldódó, vagy nem! Az utóbbi pld. szilícium kavics, vagy kalcium alapú kő, akkor szét kell szedni újra!
Innen látatlanból nehéz bármit is megállapítani!
Nem olyan nagy munka a nyomóágat szétszedni, és a porlasztó csúcsot kiszedni.
Szerintem nem koszos részecske a gond!
De egy tankolást megér adalékolni!
A SPURI JG-2 Másfél adaggal! Ha ez nem segít, szerelés kell sajnos!
És a csúcsot is be kellene mérni pont azon a nyomáson porlaszt-e???
Ennyit dióhéjban!
Valóban sok autós igen érdekesen tud gondolkodni!
Nem akarok senkit megbántani, de őt magát egy hétig száraz kenyéren és vízen tartanánk, hogyan érezné magát????? Biztos nem tudna maratont futni!!
Pedig mindenki a gépjétől elvárja, hogy az övé FÁRA MÁSSZON, - PENGÉT RÁGJON! De ez csak úgy megy, ha gondozom a gépet!

Kellemes Ünnepeket Kívánok!
Farkas Kálmán
Kérjük várjon...

×
Kosaram
A kosár üres.
Töltse meg kosarát
Vásárlás
Ft
A szállítás és az adók újra kiszámításra kerülhetnek a pénztárnál.
Ft