A bejegyzés írásához be kell jelentkeznie!
RegisztrációÉn piros spurit használok 2000 évjáratú PDTDI passatba már vagy 4 éve és csak nagyon jót tudok mondani róla.Télen nyáron folyamatosan használom én egy tankhoz 1-1.2 decit rakok és gyönyörűen jár a motorja Pd elemet egy kettest kellet cserélnem de akkor még nem használtam a spurit.Kellet volna egy 4est is cserélnem ezt monda a szerelő mert a lámpánál állva mint egy traktor úgy járt.Ekkor halottam egy ismerőstől az önnők termékét és csere helyet ki próbáltam a pirosat és azóta se cseréltem ki 60000km mentem vele.Igaz egy 4 pd elemen a gumigyűrűket ki cseréltem .A termék egyszerűen tökéletes ajánlom mindenkinek mert Jó!!!!
Legutóbbi hozzászólások