Barion Pixel

Vendégkönyv

A bejegyzés írásához be kell jelentkeznie!

Regisztráció
Obi Obi írta ekkor 2011.12.15. 11:18
Én piros spurit használok 2000 évjáratú PDTDI passatba már vagy 4 éve és csak nagyon jót tudok mondani róla.Télen nyáron folyamatosan használom én egy tankhoz 1-1.2 decit rakok és gyönyörűen jár a motorja Pd elemet egy kettest kellet cserélnem de akkor még nem használtam a spurit.Kellet volna egy 4est is cserélnem ezt monda a szerelő mert a lámpánál állva mint egy traktor úgy járt.Ekkor halottam egy ismerőstől az önnők termékét és csere helyet ki próbáltam a pirosat és azóta se cseréltem ki 60000km mentem vele.Igaz egy 4 pd elemen a gumigyűrűket ki cseréltem .A termék egyszerűen tökéletes ajánlom mindenkinek mert Jó!!!!
Kérjük várjon...

×
Kosaram
A kosár üres.
Töltse meg kosarát
Vásárlás
Ft
A szállítás és az adók újra kiszámításra kerülhetnek a pénztárnál.
Ft