A bejegyzés írásához be kell jelentkeznie!
RegisztrációKedves Obi!
Nagyon örülök neki, hogy hasznos a SPURI. A jó üzemanyag kétféle képen hasznos.
Tapasztaltad, hogy a javítási költséget drasztikusan csökkenti.
Másrészt a megtakarítás fogyasztásba igen jelentős. Fél literes flakonnál levonva a vásárlási árat is zsebbe marad 6-8000 ft.
Ha mi mondjuk nem akarják elhinni!
Talán majd ti felhasználók ismerősi körben el tudjátok mondani az igazat, valamint a tapasztaltakat.
Becsületes, nagyon kiugró minőséget állítunk elő olyan módon, hogy messzemenően meg legyenek elégedve a vásárlóink.
Fejlesztünk folyamatosan, a technikai igényeknek megfelelően.
Minden motorhoz és konstrukcióhoz illeszkedjen a termékünk.
Még a PDTDI-hez annyit, hogy jó motorok ezek, de a jó üzemanyag létkérdés ezeknél! Mint általában a magas nyomású dízeleknél.
Köszönöm véleményedet!
Békés karácsonyt, boldog Újévet kíván a SPURI-s csapat.
Üdvözlettel!
Farkas Kálmán
Nagyon örülök neki, hogy hasznos a SPURI. A jó üzemanyag kétféle képen hasznos.
Tapasztaltad, hogy a javítási költséget drasztikusan csökkenti.
Másrészt a megtakarítás fogyasztásba igen jelentős. Fél literes flakonnál levonva a vásárlási árat is zsebbe marad 6-8000 ft.
Ha mi mondjuk nem akarják elhinni!
Talán majd ti felhasználók ismerősi körben el tudjátok mondani az igazat, valamint a tapasztaltakat.
Becsületes, nagyon kiugró minőséget állítunk elő olyan módon, hogy messzemenően meg legyenek elégedve a vásárlóink.
Fejlesztünk folyamatosan, a technikai igényeknek megfelelően.
Minden motorhoz és konstrukcióhoz illeszkedjen a termékünk.
Még a PDTDI-hez annyit, hogy jó motorok ezek, de a jó üzemanyag létkérdés ezeknél! Mint általában a magas nyomású dízeleknél.
Köszönöm véleményedet!
Békés karácsonyt, boldog Újévet kíván a SPURI-s csapat.
Üdvözlettel!
Farkas Kálmán
Legutóbbi hozzászólások