A bejegyzés írásához be kell jelentkeznie!
RegisztrációÜdv!
Olyan kérdésem lenne,hogy a spuritól lehetséges hogy jobban füstöl fehéren az autó(biztos nem hengerfejes)! Így hidegben természetes,hogy az autók ily módon füstölnek(kicsapódó pára) de pl pirosnál már meleg motornál is füstöl jobban az átlagnál elég rendesen...lehet ettől?
Olyan kérdésem lenne,hogy a spuritól lehetséges hogy jobban füstöl fehéren az autó(biztos nem hengerfejes)! Így hidegben természetes,hogy az autók ily módon füstölnek(kicsapódó pára) de pl pirosnál már meleg motornál is füstöl jobban az átlagnál elég rendesen...lehet ettől?
Legutóbbi hozzászólások