Barion Pixel

Vendégkönyv

A bejegyzés írásához be kell jelentkeznie!

Regisztráció
Dávid Dávid írta ekkor 2011.12.27. 17:01
Üdv!

Olyan kérdésem lenne,hogy a spuritól lehetséges hogy jobban füstöl fehéren az autó(biztos nem hengerfejes)! Így hidegben természetes,hogy az autók ily módon füstölnek(kicsapódó pára) de pl pirosnál már meleg motornál is füstöl jobban az átlagnál elég rendesen...lehet ettől?
Kérjük várjon...

×
Kosaram
A kosár üres.
Töltse meg kosarát
Vásárlás
Ft
A szállítás és az adók újra kiszámításra kerülhetnek a pénztárnál.
Ft