Barion Pixel

Vendégkönyv

A bejegyzés írásához be kell jelentkeznie!

Regisztráció
Miki Miki írta ekkor 2012.01.10. 19:13
Először tettem a benzinbe spurit. 2003-as 1.6-os suzukim van 138000 km-el.
Nagyon jó állapotú motorom van, 10000 kilométerenként olajcsere, szinte semmi olajfogyasztás, 7,2-es benzinfogyasztás Ukrán benzinből. (közel a határ)Lehet-e az, hogy eldugul a feloldott kosztól és szét kell szedetni a benzin szivattyút, ugyanis csak ott van szűrő tudtommal.
Kérjük várjon...

×
Kosaram
A kosár üres.
Töltse meg kosarát
Vásárlás
Ft
A szállítás és az adók újra kiszámításra kerülhetnek a pénztárnál.
Ft