A bejegyzés írásához be kell jelentkeznie!
RegisztrációElőször tettem a benzinbe spurit. 2003-as 1.6-os suzukim van 138000 km-el.
Nagyon jó állapotú motorom van, 10000 kilométerenként olajcsere, szinte semmi olajfogyasztás, 7,2-es benzinfogyasztás Ukrán benzinből. (közel a határ)Lehet-e az, hogy eldugul a feloldott kosztól és szét kell szedetni a benzin szivattyút, ugyanis csak ott van szűrő tudtommal.
Nagyon jó állapotú motorom van, 10000 kilométerenként olajcsere, szinte semmi olajfogyasztás, 7,2-es benzinfogyasztás Ukrán benzinből. (közel a határ)Lehet-e az, hogy eldugul a feloldott kosztól és szét kell szedetni a benzin szivattyút, ugyanis csak ott van szűrő tudtommal.
Legutóbbi hozzászólások