A bejegyzés írásához be kell jelentkeznie!
RegisztrációKedves Miki!
Nem valószínű, hogy ilyen baj van.
Megállt az autó? Közelebbi rendellenességeket részletesen kellene leírni. Mit tapasztalt!
A régi fajta ilyen típusú Suzuki már hengerenkénti injektoros és szétnyűhetetlen!
A SPURI minden oldható kőolaj származékot oldatba visz! A kavics és a vasreszelékekkel, és egyéb alu. valamint kőzetszármazékú koszokkal nem tud mit kezdeni!
A tankba lévő szűrő akkora nagy zsák, hogy az sosem tömődik el!
Az injektor lécet viszont könnyű és gyors levenni. Kihúzni az injektor fejeket. Abban kúposan benne van egy műanyag szűrő, amit szájjal ki lehet visszafelé fújni. Ezek általában 100ezer km után a tömítőgyűrűk és alu léc hordalékos kosza.
Előtte viszont türelemre inteném, ugyanis 4-5 tankolásig javulni fog az autó. Lehet, hogy sok a kondenz víz is. Bár tankoláskor is kerül szennyeződés a tankba, különösen az Ukrán benzinbe! Ehhez a benzinhez pedig sokan használják a SPURI-t nagy megelégedéssel.
Írjon, hogy mi lett a géppel!
További balesetmentes autózást kívánok!
Farkas Kálmán
Nem valószínű, hogy ilyen baj van.
Megállt az autó? Közelebbi rendellenességeket részletesen kellene leírni. Mit tapasztalt!
A régi fajta ilyen típusú Suzuki már hengerenkénti injektoros és szétnyűhetetlen!
A SPURI minden oldható kőolaj származékot oldatba visz! A kavics és a vasreszelékekkel, és egyéb alu. valamint kőzetszármazékú koszokkal nem tud mit kezdeni!
A tankba lévő szűrő akkora nagy zsák, hogy az sosem tömődik el!
Az injektor lécet viszont könnyű és gyors levenni. Kihúzni az injektor fejeket. Abban kúposan benne van egy műanyag szűrő, amit szájjal ki lehet visszafelé fújni. Ezek általában 100ezer km után a tömítőgyűrűk és alu léc hordalékos kosza.
Előtte viszont türelemre inteném, ugyanis 4-5 tankolásig javulni fog az autó. Lehet, hogy sok a kondenz víz is. Bár tankoláskor is kerül szennyeződés a tankba, különösen az Ukrán benzinbe! Ehhez a benzinhez pedig sokan használják a SPURI-t nagy megelégedéssel.
Írjon, hogy mi lett a géppel!
További balesetmentes autózást kívánok!
Farkas Kálmán
Legutóbbi hozzászólások