A bejegyzés írásához be kell jelentkeznie!
RegisztrációTiszteletem!
Köszönöm a gyors választ!
Nem állt meg az autó tökéletesen működik 🙂 csak a kommenteket olvasva vetődött fel bennem a lehetőség, hogy még soha nem volt benzinszűrőm cserélve és elég macerás lehet ez a munka, mivel a benzintartályban levő szivattyúban van csak szűrő. Egyébként elég sok etanolos keveréket kijártam korábban és akkor sem volt semmi dugulásom, bízom benne, hogy most sem lesz, mert hosszú távon szeretném használni a Spurit! Egyébként 1.6-os Lianám van.
Jó egészséget!
Köszönöm a gyors választ!
Nem állt meg az autó tökéletesen működik 🙂 csak a kommenteket olvasva vetődött fel bennem a lehetőség, hogy még soha nem volt benzinszűrőm cserélve és elég macerás lehet ez a munka, mivel a benzintartályban levő szivattyúban van csak szűrő. Egyébként elég sok etanolos keveréket kijártam korábban és akkor sem volt semmi dugulásom, bízom benne, hogy most sem lesz, mert hosszú távon szeretném használni a Spurit! Egyébként 1.6-os Lianám van.
Jó egészséget!
Legutóbbi hozzászólások