Barion Pixel

Vendégkönyv

A bejegyzés írásához be kell jelentkeznie!

Regisztráció
Miki Miki írta ekkor 2012.01.11. 20:04
Azt hiszem, hogy félreérthető voltam, elnézést kérek ezért.
Lejjebb olvastam valahol, hogy kb 4 tankolás után szűrőt kell cserélni.
Na ezt szeretném elkerülni, mivel nem egyszerű és főképp nem olcsó mulatság a Lianában, mivel a szivattyúba van beleépítve.
Végre már sikerült leírni, hogy mit szerettem volna kérdezni.
Minden jót kívánok!
Kérjük várjon...

×
Kosaram
A kosár üres.
Töltse meg kosarát
Vásárlás
Ft
A szállítás és az adók újra kiszámításra kerülhetnek a pénztárnál.
Ft