A bejegyzés írásához be kell jelentkeznie!
RegisztrációAzt hiszem, hogy félreérthető voltam, elnézést kérek ezért.
Lejjebb olvastam valahol, hogy kb 4 tankolás után szűrőt kell cserélni.
Na ezt szeretném elkerülni, mivel nem egyszerű és főképp nem olcsó mulatság a Lianában, mivel a szivattyúba van beleépítve.
Végre már sikerült leírni, hogy mit szerettem volna kérdezni.
Minden jót kívánok!
Lejjebb olvastam valahol, hogy kb 4 tankolás után szűrőt kell cserélni.
Na ezt szeretném elkerülni, mivel nem egyszerű és főképp nem olcsó mulatság a Lianában, mivel a szivattyúba van beleépítve.
Végre már sikerült leírni, hogy mit szerettem volna kérdezni.
Minden jót kívánok!
Legutóbbi hozzászólások