Barion Pixel

Vendégkönyv

A bejegyzés írásához be kell jelentkeznie!

Regisztráció
SZAKI KFT SZAKI KFT írta ekkor 2012.01.12. 08:34
Helló Miki!

Semmi gond, most már értem!
Nagyon szélsőséges esetben kell a szivattyúra épített zsákszerű szűrőt mosni, és NEM CSERÉLNI!
Ekkor már a tankot is ki érdemes kitörölni egy pamut, de szöszmentes nitrós ruhával.
A Liánából kevés van. Nem túlzottan sok róla az információm. De a motor ugyanaz.
Akkor a SPURI legyen veled!
Üdvözlettel!
Farkas Kálmán
Kérjük várjon...

×
Kosaram
A kosár üres.
Töltse meg kosarát
Vásárlás
Ft
A szállítás és az adók újra kiszámításra kerülhetnek a pénztárnál.
Ft