A bejegyzés írásához be kell jelentkeznie!
RegisztrációHelló Miki!
Semmi gond, most már értem!
Nagyon szélsőséges esetben kell a szivattyúra épített zsákszerű szűrőt mosni, és NEM CSERÉLNI!
Ekkor már a tankot is ki érdemes kitörölni egy pamut, de szöszmentes nitrós ruhával.
A Liánából kevés van. Nem túlzottan sok róla az információm. De a motor ugyanaz.
Akkor a SPURI legyen veled!
Üdvözlettel!
Farkas Kálmán
Semmi gond, most már értem!
Nagyon szélsőséges esetben kell a szivattyúra épített zsákszerű szűrőt mosni, és NEM CSERÉLNI!
Ekkor már a tankot is ki érdemes kitörölni egy pamut, de szöszmentes nitrós ruhával.
A Liánából kevés van. Nem túlzottan sok róla az információm. De a motor ugyanaz.
Akkor a SPURI legyen veled!
Üdvözlettel!
Farkas Kálmán
Legutóbbi hozzászólások