Barion Pixel

Vendégkönyv

A bejegyzés írásához be kell jelentkeznie!

Regisztráció
Bécus Bécus írta ekkor 2004.03.19. 09:00
Üdv

Három hónapja használom a spurit egy SV1000S tipusú motorban. Kb 500 km után vettem észre a javulást, már 1700 km tettem meg vele, és a hatás lenyűgöz. Jobb hang, erősebb robbanékonyabb motor. A gázkar egyetlen mozdulatára feltépi az aszfaltot. A fogyasztásom némiképp csökkent, de nem jelentős, nem is ezért használom. A végsebessége nagyobb a gyári értéknél, úgy 280 körül.
Kérjük várjon...

×
Kosaram
A kosár üres.
Töltse meg kosarát
Vásárlás
Ft
A szállítás és az adók újra kiszámításra kerülhetnek a pénztárnál.
Ft