A bejegyzés írásához be kell jelentkeznie!
RegisztrációÜdv
Három hónapja használom a spurit egy SV1000S tipusú motorban. Kb 500 km után vettem észre a javulást, már 1700 km tettem meg vele, és a hatás lenyűgöz. Jobb hang, erősebb robbanékonyabb motor. A gázkar egyetlen mozdulatára feltépi az aszfaltot. A fogyasztásom némiképp csökkent, de nem jelentős, nem is ezért használom. A végsebessége nagyobb a gyári értéknél, úgy 280 körül.
Három hónapja használom a spurit egy SV1000S tipusú motorban. Kb 500 km után vettem észre a javulást, már 1700 km tettem meg vele, és a hatás lenyűgöz. Jobb hang, erősebb robbanékonyabb motor. A gázkar egyetlen mozdulatára feltépi az aszfaltot. A fogyasztásom némiképp csökkent, de nem jelentős, nem is ezért használom. A végsebessége nagyobb a gyári értéknél, úgy 280 körül.
Legutóbbi hozzászólások