Barion Pixel

Vendégkönyv

A bejegyzés írásához be kell jelentkeznie!

Regisztráció
Kiss Gábor Kiss Gábor írta ekkor 2012.02.19. 21:29
Tisztelt Spurisok!

Eléggé kételkedve próbáltam ki az önök termékét, teljesen szkeptikus hozzáállással.
Én se akartam elhinni de tényleg működik.
Csodákat nem lehet várni tőle, nem csinál F1-es autót egy 115lóerős autóból.
De tényleg érezhető a változás!
Az én autóm egy 2.5Td autó, mióta spurizom, könnyebben indult ezekben a nagy hidegekben, nem kormol annyira, és ami a számomra a legmeglepőbb, hogy érezhetően nyomatékosabb az alsó fordulatszám tartományban.
Az lenne a kérdésem, hogy nagy terhelésnek kitett 2ütemű motorokba is használható?
Jetski, hajó motorokra gondolok amik 4000es fordulatszám alatt nem nagyon vannak használva.
Nem csökkenti a benzinhez kevert olaj kenési tulajdonságait?

Előre is köszönöm a választ!
Kérjük várjon...

×
Kosaram
A kosár üres.
Töltse meg kosarát
Vásárlás
Ft
A szállítás és az adók újra kiszámításra kerülhetnek a pénztárnál.
Ft