A bejegyzés írásához be kell jelentkeznie!
RegisztrációTisztelt Spurisok!
Eléggé kételkedve próbáltam ki az önök termékét, teljesen szkeptikus hozzáállással.
Én se akartam elhinni de tényleg működik.
Csodákat nem lehet várni tőle, nem csinál F1-es autót egy 115lóerős autóból.
De tényleg érezhető a változás!
Az én autóm egy 2.5Td autó, mióta spurizom, könnyebben indult ezekben a nagy hidegekben, nem kormol annyira, és ami a számomra a legmeglepőbb, hogy érezhetően nyomatékosabb az alsó fordulatszám tartományban.
Az lenne a kérdésem, hogy nagy terhelésnek kitett 2ütemű motorokba is használható?
Jetski, hajó motorokra gondolok amik 4000es fordulatszám alatt nem nagyon vannak használva.
Nem csökkenti a benzinhez kevert olaj kenési tulajdonságait?
Előre is köszönöm a választ!
Eléggé kételkedve próbáltam ki az önök termékét, teljesen szkeptikus hozzáállással.
Én se akartam elhinni de tényleg működik.
Csodákat nem lehet várni tőle, nem csinál F1-es autót egy 115lóerős autóból.
De tényleg érezhető a változás!
Az én autóm egy 2.5Td autó, mióta spurizom, könnyebben indult ezekben a nagy hidegekben, nem kormol annyira, és ami a számomra a legmeglepőbb, hogy érezhetően nyomatékosabb az alsó fordulatszám tartományban.
Az lenne a kérdésem, hogy nagy terhelésnek kitett 2ütemű motorokba is használható?
Jetski, hajó motorokra gondolok amik 4000es fordulatszám alatt nem nagyon vannak használva.
Nem csökkenti a benzinhez kevert olaj kenési tulajdonságait?
Előre is köszönöm a választ!
Legutóbbi hozzászólások