A bejegyzés írásához be kell jelentkeznie!
RegisztrációTisztelt Farkas Kálmán!
A piros Spurit használom már 3 éve nagy megelégedettséggel,1.5-szeres arányban.Viszont emlékszem,hogy tavaly itt a vendégkönyvben volt egy bejegyzése,hogy árul Fuchs motorolajakat is.Ha lehet még milyen módon tudnék vásárolni?
Köszönöm!
A piros Spurit használom már 3 éve nagy megelégedettséggel,1.5-szeres arányban.Viszont emlékszem,hogy tavaly itt a vendégkönyvben volt egy bejegyzése,hogy árul Fuchs motorolajakat is.Ha lehet még milyen módon tudnék vásárolni?
Köszönöm!
Legutóbbi hozzászólások