A bejegyzés írásához be kell jelentkeznie!
RegisztrációTisztelt Attila!
Csak saját gépjármű állományomba rendelek. Nem forgalmazom! Ha felhívja az Orbán Árpádot meg tudja mondani, hogy hol jut hozzá legkönnyebben.
A hopnlap címe kenoanyagkereskedes.hu és postáznak is!
Örülök, hogy meg van elégedve a SPURI-val. Igyekszünk a legjobbat nyújtani a vásárlóinknak. Akkor Önnek nem is lehet gondja a reggeli hideg indítással!
További jó egészséget kívánok!
Üdvözlettel, Farkas Kálmán
Csak saját gépjármű állományomba rendelek. Nem forgalmazom! Ha felhívja az Orbán Árpádot meg tudja mondani, hogy hol jut hozzá legkönnyebben.
A hopnlap címe kenoanyagkereskedes.hu és postáznak is!
Örülök, hogy meg van elégedve a SPURI-val. Igyekszünk a legjobbat nyújtani a vásárlóinknak. Akkor Önnek nem is lehet gondja a reggeli hideg indítással!
További jó egészséget kívánok!
Üdvözlettel, Farkas Kálmán
Legutóbbi hozzászólások