A bejegyzés írásához be kell jelentkeznie!
RegisztrációTisztelt Csibi Károly Úr!
Köszönöm kérdését, mi nem gyártunk motorolajba adalékot!
Üzemagyag specialisták vagyunk. Így is akkora pálya ez, hogy a szerteágazó kutatásokat alig győzzük!
Pedig van ok, cél és ötlet rendesen!!
Köszönöm bejegyzését!
További balesetmentes autózást kívánok!
Farkas Kálmán
Köszönöm kérdését, mi nem gyártunk motorolajba adalékot!
Üzemagyag specialisták vagyunk. Így is akkora pálya ez, hogy a szerteágazó kutatásokat alig győzzük!
Pedig van ok, cél és ötlet rendesen!!
Köszönöm bejegyzését!
További balesetmentes autózást kívánok!
Farkas Kálmán
Legutóbbi hozzászólások