A bejegyzés írásához be kell jelentkeznie!
RegisztrációÜdv! Ez a foton gyorsítás ügy érdekes:-). Fizikus vagyok, nekem nem kell beírni a google-ba:-). Hátha valaki beírja és csodálkozik, hogy lesz köze adalékhoz:-). A motorokat igen magas képzettségű mérnökök tervezik, tesztelik. Az a benzinhez, gázolajhoz tervezik,nem a kutyvalékokhoz(=adalék). Gondolkodjon mindenki mielőtt bármilyen adalékot vesz. Az olaj gyártók sem újságárusokból áll, hanem mérnök,vegyész stb. . Ugyanezt gondolom az olaj adalékokról is.
Legutóbbi hozzászólások