A bejegyzés írásához be kell jelentkeznie!
RegisztrációMég Ferenchez!
Ha megnyugtatja, mindenkinek szakirányú diplomái vannak, de így is két tucatnyitól meg kellett váljak, mert nem önképezte autodidakta magát, vagy nem produkált korszakalkotót.
Az olajadalékoknak pedig nincs értelme! A gázolajhoz képest tízezred töredéke volumenben. És 2200ft-ért Verseny minőségű olajat lehet vásárolni pld. a FUCHS-tól.
Ön milyen fizikus?? Astro???
Üdv!
F.K.
Ha megnyugtatja, mindenkinek szakirányú diplomái vannak, de így is két tucatnyitól meg kellett váljak, mert nem önképezte autodidakta magát, vagy nem produkált korszakalkotót.
Az olajadalékoknak pedig nincs értelme! A gázolajhoz képest tízezred töredéke volumenben. És 2200ft-ért Verseny minőségű olajat lehet vásárolni pld. a FUCHS-tól.
Ön milyen fizikus?? Astro???
Üdv!
F.K.
Legutóbbi hozzászólások