Barion Pixel

Vendégkönyv

A bejegyzés írásához be kell jelentkeznie!

Regisztráció
SZAKI KFT: SZAKI KFT: írta ekkor 2012.03.01. 06:50
Még Ferenchez!
Ha megnyugtatja, mindenkinek szakirányú diplomái vannak, de így is két tucatnyitól meg kellett váljak, mert nem önképezte autodidakta magát, vagy nem produkált korszakalkotót.
Az olajadalékoknak pedig nincs értelme! A gázolajhoz képest tízezred töredéke volumenben. És 2200ft-ért Verseny minőségű olajat lehet vásárolni pld. a FUCHS-tól.
Ön milyen fizikus?? Astro???
Üdv!
F.K.
Kérjük várjon...

×
Kosaram
A kosár üres.
Töltse meg kosarát
Vásárlás
Ft
A szállítás és az adók újra kiszámításra kerülhetnek a pénztárnál.
Ft