Barion Pixel

Vendégkönyv

A bejegyzés írásához be kell jelentkeznie!

Regisztráció
SZAKI KFT SZAKI KFT írta ekkor 2012.04.16. 17:22
Tisztelt Péter!

Igen, jó a SPURI a versenyautókba. A SPURI JG-2 versenyadalékot direkt erre a célra készítjük! 1994-óta tesztelt, és bizonyított termék!
Főleg rally autókba.
A beállítási paraméterekhez szükség van a motor karakterisztikájára és nyomatékpadra!
Gyártunk direkt versenybenzint is, motorra szabva!
Itt is érvényes a szabály, hogy finom beállításokat a motordiagnosztának kell elvégezni.
Kb két tucat alap paramétert kell figyelembe venni!
Egyszerű szalon autónál pedig 20liter 95-ösbe 0.5dl-1,5dl-ig kell alkalmazni.
Tesztelni kell milyen mennyiség a megfelelő, hol hozza legtöbb nyomatékot.
Minden csapatnak féltve őrzött titka a beállítások, így aztán azok is használják a JG-2 adalékunkat, akik tagadják! És ezt mi tiszteletbe tartjuk! Annak ellenére, hogy segítünk a jó beállításokat hamarabb elérni!
További élvezetes autózást kívánok!
Üdv. Farkas K.
Kérjük várjon...

×
Kosaram
A kosár üres.
Töltse meg kosarát
Vásárlás
Ft
A szállítás és az adók újra kiszámításra kerülhetnek a pénztárnál.
Ft