A bejegyzés írásához be kell jelentkeznie!
RegisztrációHelló mindenkinek! Én is saját tapasztalataimra hivatkozom először. Egy A6 TD-t hajtok spurival. Félelmetes mit tudott még kihozni ebből a gépből. Sok egyéb kegyszerrel találkoztam már, mivel boltom van de jelenleg ez a legmeggyőzőbb adalék. BOLTOMBAN MINDEN MENNYISÉGBEN MEGTALÁLHATÓ. Komárom-Szőny GEORGI Autósbolt Várok mindenkit aki elégedetten akar távozni Gábor
Legutóbbi hozzászólások